Vyberte jazyk
Výrobní závod STOMIX

Vážení obchodní partneři,

rádi vám oznamujeme, že i přes vyhlášený nouzový stav VÝROBA a LOGISTIKA stále pokračuje.

Tým STOMIX

 • Výroba během epidemie NEOMEZENA

  nouzový stav Covid-19


  Vážení obchodní partneři,

  rádi bychom vás ujistili, že i přes epidemii koronaviru a vyhlášený nouzový stav v České republice běží naše výroba ve Skorošicích na plný výkon a naše produkty a služby jsou Vám plně k dispozici.

  Naši spolupracovníci z oddělení nákupu jsou v každodenním kontaktu s našimi dodavateli klíčových surovin a materiálu a ověřují aktuální situaci na jejich straně a pracují usilovně na zajištění stability dodávek pro zachování plynulosti výroby a dodávek našim zákazníkům i pro následující měsíce.

  Pro eliminaci rizika šíření nákazy jsme zavedli celou řadu mimořádných provozních opatření v sídle a výrobním areálu společnosti, která považujeme za nezbytná pro ochranu zdraví našich i vašich zaměstnanců.

  I v této složité situaci se vám snažíme nabídnout maximální podporu. Máte-li jakékoliv otázky, neváhejte se obrátit na naše kontaktní osoby, resp. prostřednictvím kontaktních údajů uvedených na našich firemních stránkách.

  Přejeme vám pevné zdraví a pokud možno klidné dny.

  Tým zaměstnanců STOMIX

 • Nová výrobní linka akustických panelů

  Akustické panely připravené k expedici
  Akustické panely připravené k expedici

  Na jaře jsme postavili zcela novou výrobní linku pro výrobu akustických panelů, které dodáváme naší mateřské firmě. Tato linka nejen, že zoptimalizovala naše vnitřní logistické procesy, ale především zvýšila celkové výrobní kapacity.

  Zároveň došlo ke zlepšení pracovních podmínek a všech environmentálních aspektů (lepší filtrace prachu, nižší hlučnost a úspora nákladů na vytápění díky novým plynovým sušícím komorám).

 • Investice do modernizace výroby

  • LED osvětlení výrobní haly STOMIX
   LED osvětlení výrobní haly STOMIX
  • LED osvětlení skladů STOMIX
   LED osvětlení skladů STOMIX

  Na konci minulého roku odstartoval nový investiční projekt zaměřený na snížení energetické náročnosti výrobního závodu STOMIX, spol. s r.o. ve Skorošicích. Náklady jsou ve výši necelého milionu korun a počítá se s návratnosti do tří let.

  Po instalaci nových zateplených sekčních vrat v minulém roce, společnost přistoupila k investici do změny osvětlení výrobních a skladových hal. Využitím moderních LED technologií chceme snížit energetickou náročnost osvětlení až o 60%. Samozřejmostí je zlepšení pracovních podmínek a očekává se také zjednodušení údržby a snížení poruchovosti.

  Náš region je jedinečný svým umístěním a životním prostředím. Myslíme na ekologii a jsme ohleduplní k okolí. Realizací právě tohoto projektu dojde k razantní trvalé úspoře spotřeby energie a snížení emisí CO2 oproti výchozímu (původnímu) stavu.

RIGHT OFFCANVAS AREA