Zateplení bez starostí a dárkem navíc

Tři varianty zateplení, které jsou určeny pro všechny typy rodinných domů. Při výběru jakékoliv varianty Vám naši obchodně techničtí zástupci ZDARMA pomohou s celým projektem zateplení - ověření stavební konstrukce, vyřízení dotace, technické řešení, skladba systému zateplení...

Všechny varianty jsou certifikovány v rámci zateplovacích systémů řady STX.THERM a splňují požadavky pro dotační program ZELENÁ ÚSPORÁM.

Varianta zateplení STANDARD

STANDARD

Jedná se o ekonomickou variantu s evropským certifikátem na dlohodobou životnost. Použitá stěrková hmota je základem pro správné "dýchání" zateplení a pro vynikající soudržnost zateplení. Povrchovou úpravu tvoří pružná organická omítka s velmi dobrou difúzí (dobře propouští vodní páru z konstrukce domu směrem ven). Tato omítka je navíc nabízená bez omezení v plné barevné škále. Výběr je možný z široké palety odstínů, popřípadně je možné vytvořit i odstín na přání zákazníka.

Varianta zateplení EXPERT

EXPERT

Tato skladba zateplení je zaměřena, díky použitít kvalitnějšího tmele na stěrkování a lepení izolantu, především pro zákazníky vyžadující vysokou stabilitu a přídržnost zateplení, které odolá i vysokému namáhání. Jako povrchová hmota je vybraná silikonová omítka, která zajišťuje díky antistatickému náboji dlouhodobé "umývání" fasády deštěm. Tato omítka je také nabízena v plné barevné škále odstínů.

Varianta zateplení EXPERT Plus

EXPERT Plus

Nejnáročnějším majitelům domů jsme připravili skaldbu zateplení, která splňuje ty nejvyšší technické požadavky. V táto variantě je použitá lepicí stěrková hmota, která je vhodná pro všechny podklady a zajišťuje vysokou stabilitu a pružnost celého zateplení. Velkou výhodou je vysoká odolnost proti nárazům do fasády domu.

Pryskyřičná silikonová omítka má vysokou samočistící schopnost, která umožňuje dlouhodobé "umývání" fasády při každém dešti. Proto je vhodná zejména do prašného městského prostředí.

Rezervujte si technika na zateplení domu IHNED a zdarma

Do vzkazu stačí vypsat pouze variantu zateplení a náši technici Vás budou kontaktovat.

Nebo na bezplatné telefonní lince

Bezplatná zelená linka

<Linka je v provozu v pracovní době od 7:00 do 16:00 hodiny.>

Více informací ...

brožura RD

V této brožuře najdete více informací k jednotlivým variantám zateplení. Nicméně doporučujeme před zateplením vždy ověření konstrukce domu technikem. Využijte naši bezplatnou linku...