Filozofie společnosti

filozofie společnosti STOMIX zobrazit obrázek v plné velikosti

Výrobní závod společnosti STOMIX

STOMIX, spol. s r. o. se k 1. červenci 2011 zařadila do koncernu Sto, kdy došlo ke kapitálovému propojení společností STOMIX a Sto. Stala se tak součástí nadnárodní společnosti, jež je světovým lídrem ve vývoji a výrobě zateplovacích systémů a dalších progresivních materiálů.

Obchodní filozofie společnosti i značka STOMIX přitom zůstávají nadále zachovány. Hlavní obchodní osu tvoří trh České republiky, Slovenska a Ruska, aktivity jsou však rozvíjeny i v dalších zemích Evropy. Výrobní závody jsou v České republice a Rusku.

Společnost STOMIX se již od svého založení opírá o výrobní strategii postavenou na kvalitních zateplovacích systémech (ETICS). Této kvalitě podřídila nejen přísný výběr dodavatelů surovin, výstupní kontrolu, výzkum a vývoj, nové výrobní technologie, ale hlavně celou organizaci společnosti. V případě zateplovacích systémů hraje důležitou roli i samotná aplikace, respektive profesionalita stavební firmy, která toto zateplování provádí. Proto všichni zákazníci od naší společnosti dostanou nejen samotný výrobek, ale hlavně odborný servis a bezplatnou pomoc při samotné realizaci. O tom, že tato cesta pomáhá zákazníkům ušetřit daleko více nákladů vložených do vytápění než neodborný nákup ve stavebninách, není třeba dále hovořit.

Společnost STOMIX má již déle než 21let zkušenosti z vlastního vývoje a výzkumu, jehož výsledky jsou aplikovány do výroby zateplovacích systémů a fasádních hmot.

Aby zákazníci mohli být spokojeni v co nejkratším čase, vybudovali jsme rozsáhlou obchodní síť vybavenou vlastními dobarvovacími zařízeními. V těchto obchodních společnostech najdete také servisní techniky a obchodní zástupce, kteří Vám rádi pomohou při rozhodování.

Výroční zpráva společnosti:

Výroční zpráva společnosti

Výsledky hospodaření a souhrné informace o společnosti najdete ve Výroční zprávě společnosti za rok 2017.