Zpět

Zimní akce s TERMOVIZÍ

Zimní akce s termokamerou

Využijte zimních měsíců, kdy lze díky velkým teplotním rozdílům mezi interiérem a exteriérem provést snímkování termovizí. Toto snímkování, odhalí největší tepelné ztráty.

Navíc náš technik provede i posouzení stavu konstrukce, možných vad a ověření možnosti provést zateplení domu, které výrazně ušetří náklady na vytápění.


Tato nabídka platí, jak pro majitele rodinných domů, tak také pro společenství vlastníků.


Pokud máte zájem, tak se registrujte a rezervujte si našeho technika ZDARMA - viz odkaz vpravo.


Důležité upozornění:

Termovizní měření je možné provádět jen v zimě při nízkých teplotách. Proto si, BEZPLATNOU termovizní analýzu s vypracovaným odborným posudkem pro Váš dům, rezervujte co nejdříve. Ideálně – ještě dnes.


Pokud se zaregistrujete do 7. 2. 2017, tak Vám s termovizním posudkem předáme i dárek - 5 kg vysoce kvalitní interiérové barvy GAMADEKOR I.

REZERVACE TECHNIKA ZDARMA

webový formulář

Objednejte si technika, který Vám posoudí stav Vašeho nezatepleného domu. V zimních měsících, kdy jsou vhodné teplotní podmínky provádíme včetně TERMOVIZNÍHO měření.

Bezplatná linka

bezplatná linka

Zavolejte nám zdarma na bezplanou telefonní liku. Jsme Vám k dispozici od 7.00 do 16.00 hodin. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoli dotazem. Kontaktují Vás naši odborníci.