Tapetový systém BALET 1

Tapetový systém BALET 1

Charakteristika systému

Při konečné úpravě interiérových stěn lze sáhnout také k méně tradičnímu řešení, které se stává stále populárnějším. Jedná se o sklotextilní tapety, které se vyznačují pevností a odolností a lze je natírat speciálními barvami. Vybrat si můžete z řady zajímavých struktur, které se podobají tkaným textiliím a po nabarvení se zvýrazní. Nabízíme Vám tapety neupravené, předbarvené či akustické. Vzhledem k vynikající odolnosti a omyvatelnosti systému jsou sklotextilní tapety ideálním řešením pro místa, kde se pohybuje velké množství lidí, jako jsou chodby, kanceláře, restaurace či hotely.


Podklad:

  • Vhodnými podklady jsou kvalitní, vyzrálé (28 dnů) a soudržné omítky a stěrky, vápenocementové, cementové, polymercementové omítky, beton, plynosilikát, sádrokartón, vláknocementové, dřevovláknité desky a lamináty v interiérech staveb. Podklady se musejí očistit od prachu, mastných skvrn a všech nečistot, které by mohly snížit přilnavost nátěru k podkladu.
  • Podklady musejí být pevné, vyzrálé a soudržné s pevností min. 0,25 MPa.
  • Povrchová úprava systému BALET 1 je tenkovrstvá a kopíruje nerovnosti a nepravidelnosti struktury podkladu, proto musí být podklady rovné s rovnoměrnou a přirozenou strukturou povrchu, se zapravenými hranami. Podklady mohou být vlhké, ale nesmějí být mokré.

Doporučený postup:

Navrhování a provádění tapetového systému se řídí Pokyny pro provádění tapetového systému BALET 1.

Technická dokumentace

Pokyny pro provádění tapetového systému BALET 1