Balkónové řešení BETAFORM PU

balkon BETAFORM PU zobrazit obrázek v plné velikosti

ukázka řezu balkonovým řešením BETAFORM PU

Rekonstrukce balkonů a lodžií je jednou z nejproblematičtějších částí obnovy bytových či rodinných domů. Problematické je nejen jeho samotné zateplení, ale také kluzká a časem odpadávající dlažba, která dělá starosti téměř všem obyvatelům bytů a domů.

Ve snaze dopřát Vám co nejbezpečnější řešení pro rekonstrukci balkonů a lodžií, o které se nebude třeba starat a vydrží pokud možno doživotně, jsme vyvinuli první bezúdržbový balkonový systém s ověřenou životností přesahující 25 let.

Naše převratné řešení používá jako povrchovou vrstvu místo klasické dlažby inteligentní polyuretanovou pryskyřici. Balkon tak získá originální a moderní vzhled a zároveň zabráníte problémům s odpadávající dlažbou a tím i dodatečným nákladům na opravy.

Jedinečná technologie inteligentních polyuretanových pryskyřic zabezpečí povrch balkonu proti pronikání vlhkosti a spolehlivou mechanickou odolnost.


Podklad:

Podklad by měl být zbavený nečistot, prachu a mastnoty. Systém je určen na soudržné betonové a železobetonové podklady. Aplikaci na jiný podklad je vhodné konzultovat s výrobcem systému.

Technická dokumentace

Pokyny pro navrhování, montáž balkonového řešení BETAFORM PU

Výrobky balkonu BETAFORM PU

Zde najdete všechny výrobky, které se používají ve skladbě balkonového systému BETAFORM PU.

Leták BETAFORM PU

Leták BETAFORM PU

V tomto letáku najdete informace o novém bezúdržbovém řešení pro balkony a lodžie.

Certifikát balkonového řešení

Certifikát BETAFORM PU

Certifikát balkonového systému BETAFORM PU ke stažení.