Další stavební řešení

Řešení soklové části

Řešení soklové části

Řešení zateplení soklové části, která je vystavena největšímu riziku poškození či znečištění. Toto řešení je ideální zkombinovat s celkovým zateplením domu.

Řešení balkon STANDARD bez zateplení

Balkóny a lodžie - STANDARD

Sanování balkonových konstrukcí je jednou ze základních součástí revitalizace panelových domů. Zde najdete jednoduché řešení pro sanaci balkónů a lodžií.

balkon BETAFORM PU

Balkóny a lodžie - BETAFORM PU

Spolehlivé a bezpečné bezúdržbové řešení pro balkony a lodžie s ověřenou životností delší než 25 let. Dokonalá ochrana, moderní design a bezpečný protismykový povrch.

zateplení sklepů a nebytových prostor

Zateplení STROPU

Jednoduché zateplení stropu v interiéru bez použití hmoždinek. Zejména vhodné pro sklepy, výrobní objekty a nebytové prostory.

Pružné obkladové pásky BRICK FLEXY

Obkladový systém BRICK FLEXY

Obkladový systém z lehkých a pružnýchh pásků, která je vhodný do interiéru i exteriéru. Při použití se zateplovacím systémem nezatěžuje stavební konstrukci jako keramické obklady.

sklotextilní tapety do interiéru

Tapetový systém BALET 1

Barvený tapetový systém do interiéru s použitím sklotextilních tapet, které jsou velmi odolné a svojí strukturou vytvářejí dojem luxusu.

Produktový katalog 2018

Produktový katalog 2018

Produktový katalog 2018 přináší nové řešení a produkty pro zateplení budov. Zde najdete ke stažení celý produktový katalog ve formátu PDF.

On-line verze produktového katalogu