Zateplovací systémy

STX.THERM ALFA

STX.THERM ALFA

Zateplovací systém na bázi polystyrenových izolačních desek představuje nejrozšířenější řešení zateplení v České republice i celé Evropě.

zateplení s minerální vlnou

STX.THERM BETA

Zateplovací systém STX.THERM BETA s tepelnou izolací z minerální vlny lze použít bez jakýchkoli požárně technických omezení, a to i ve výškách nad 22,5 m. I tento systém samozřejmě disponuje všemi certifikáty a lze jej přizpůsobit na míru stavbě a požadavkům investora.

Sanace a zdvojení zateplení

STX.THERM SANA

Jediný certifikovaný systém na zdvojení a sanaci uvolněných a nestabilních ETICS bez nutnosti jejich nákladné demontáže.

STX.THERM SANA MW

STX.THERM SANA MW

První zateplovací systém pro zdvojení minerální vlnou i na podklad z polystyrenu. Vysoká účinnost kotevního systému umožňuje použití i na podkladech se špatnou přídržností a snižuje množství použitých kotev při zateplení.

Zateplení STX.THERM ORGANIC

STX.THERM ORGANIC

Speciální zateplovací systém, který svojí vysokou mechanickou odolností (až 80J) obstojí i v těch nejnáročnějších podmínkách. Díky této odolnosti je možné použití i tmavých odstínů na zeteplené fasádě domu.

Zateplení pro montované stavby

STX.THERM MONT

Zateplení s použitím izolačních desek z pěnového polystyrenu EPS bílého, nebo s přídavkem grafitových nanočástic pro montované domy a dřevostavby typu KORD či Okál.

zateplení s polysterénem a PUR pěnou

STX.THERM PUR

Základem tohoto systému je použití nového nízkoexpanzního polyuretanového lepidla ALFAFIX PUR, které výrazně zkracuje technologický proces celého zateplování. Výškové omezení 9 m.

zateplení s

STX.THERM ALFABRICK/BETABRICK

Zateplovací systém STX.THERM ALFABRICK/BETABRICK s použitím izolačních desek z bílého nebo šedého polystyrenu s obkladovými pásky BRICK MINI z lehčeného betonu. Variantou je systémové řešení BETABRICK, které má jako izolant minerální vlnu.

Produktový katalog 2016

Produktový katalog 2016

Produktový katalog 2016 přináší nové řešení a produkty pro zateplení budov. Zde najdete ke stažení celý produktový katalog ve formátu PDF.