Zateplovací systémy

STX.THERM ALFA

STX.THERM ALFA

Zateplovací systém na bázi polystyrenových izolačních desek představuje nejrozšířenější řešení zateplení v České republice i celé Evropě.

zateplení s minerální vlnou

STX.THERM BETA

Zateplovací systém STX.THERM BETA s tepelnou izolací z minerální vlny lze použít bez jakýchkoli požárně technických omezení, a to i ve výškách nad 22,5 m. I tento systém samozřejmě disponuje všemi certifikáty a lze jej přizpůsobit na míru stavbě a požadavkům investora.

Sanace a zdvojení zateplení

STX.THERM SANA

Jediný certifikovaný systém na zdvojení a sanaci uvolněných a nestabilních ETICS bez nutnosti jejich nákladné demontáže.

STX.THERM SANA MW

STX.THERM SANA MW

První zateplovací systém pro zdvojení minerální vlnou i na podklad z polystyrenu. Vysoká účinnost kotevního systému umožňuje použití i na podkladech se špatnou přídržností a snižuje množství použitých kotev při zateplení.

Zateplení STX.THERM ORGANIC

STX.THERM ORGANIC

Speciální zateplovací systém, který svojí vysokou mechanickou odolností (až 80J) obstojí i v těch nejnáročnějších podmínkách. Díky této odolnosti je možné použití i tmavých odstínů na zeteplené fasádě domu.

Zateplení pro montované stavby s polystyrenem

STX.THERM MONT

Zateplení s použitím izolačních desek z pěnového polystyrenu EPS bílého, nebo s přídavkem grafitových nanočástic pro montované domy a dřevostavby typu KORD či Okál.

STX.THERM MONT MW

STX.THERM MONT MW

Zateplení s použitím izolačních desek z izolačních desek z minerální vlny pro montované domy a dřevostavby typu KORD či Okál. Jako podklad může být i plech.

STX.THERM COMBI

STX.THERM COMBI

V zateplovacím systému STX.THERM COMBI je kombinace standardních kotev Termoz CS8 společně s injektovaným systémem kotvení Spiral Anksys. Tento certifikovaný systém představuje ekonomické a dlouhodobé řešení v rámci zdvojování a sanace problematického zateplení s narušenou stabilitou.

STX.THERM COMBI MW

STX.THERM COMBI MW

Zateplovací systém STX.THERM COMBI MW s minerální izolací a kombinací standardních kotev Termoz CS8 společně s injektovaným systémem kotvení Spiral Anksys.

STX.THERM FIT

STX.THERM FIT

Zateplovací systém s izolací z fenolické pěny šetří náklady na topení a maximalizuje užitnou plochu balkonů a lodžií. Toto certifikované řešení využívá izolant KOOLTHERM k5, který zmenší tloušťku zateplení na polovinu.

Produktový katalog 2018

Produktový katalog 2018

Produktový katalog 2018 přináší nové řešení a produkty pro zateplení budov. Zde najdete ke stažení celý produktový katalog ve formátu PDF.

On-line verze produktového katalogu