STX.THERM COMBI

STX.THERM COMBI zobrazit obrázek v plné velikosti

ukázka řezu zateplením STX.THERM COMBI

Charakteristika systému

Zateplovací systém STX.THERM COMBI je kombinací standardních kotev Termoz CS 8 společně s injektovaným systémem kotvení Spiral Anksys. Tento certifikovaný systém představuje ekonomické a dlouhodobé řešení v rámci zdvojování a sanace problematického zateplení s narušenou stabilitou.

Variantou tohoto systému je řešení s použitím šedého polystyrenu s přídavkem grafitu, díky kterému je možno použít o cca 15 % menší tloušťku izolantu při zachování stejných tepelně izolačních vlastností.

Šedý polystyrén EPS F

Je vyroben ze suroviny NEOPOR, jež využívá nových poznatků v oboru nanotechnologií. Do struktury polystyrenu byly zapracovány grafitové částice, které odrážejí teplo a podstatně tak zlepšují tepelnou izolaci. Produkt je určen pro zateplení stěnových konstrukcí s nejvyššími nároky na izolační účinnost a vysokou pevnost v tlaku. Ideální využití pro nízkoenergetické a pasivní domy a všude tam, kde je třeba docílit maximální izolaci při minimální tloušťce izolantu.

Více informací a popis jednotlivých řešení zateplení či jejich oprav s použitím kotevního systému Spiral Anksys najdete v elektronickém Katalogu SANA ->


Technická dokumentace

Pokyny pro navrhování, montáž a údržbu zateplovacích systémů řady STX.THERM COMBI

CAD detaily

Ukázka více než 60-ti řešených detailů pro zateplení. Formáty DWG a DXF najdete v sekci "Ke stažení"

Nová zelená úsporám

Tento systém je registrován v programu Nová zelená úsporám.

Prohlášení o vlastnostech

Prohlášení o shodě STX.THERM COMBI