STX.THERM FIT

STX.THERM FIT zobrazit obrázek v plné velikosti

ukázka řezu zateplením STX.THERM FIT

Vnější tepelně izolační kompozitní systém s použitím izolačních desek KOOLTHERM K5 z fenolické pěny. Vzhledem k ceně izolantu je tento systém zateplení určen převážně pro řešení balkonů a lodžií.


Zateplovací systém STX.THERM FIT je jedinečné řešení pro zateplení balkonů a lodžií. Pokud budete potřebovat zateplit například obvodovou stěnu tak, aby vyhovovala normovým požadavkům, bude potřeba ji zateplit přibližně 80-140 mm polystyrenu. Při použití izolačních desek z fenolické pěny bude stačit pouze poloviční tloušťka. Využití je tedy pro výstavbu s minimálním prostorem jako jsou balkony a lodžie, kde nechceme přijít ani o centimetr navíc.


Víte, že …

Kooltherm K5 je tepelně izolační deska z tuhé pěny. Jádro desek tvoří tuhá fenolická pěna s uzavřenou buněčnou strukturou. Desky jsou na obou stranách opatřeny povrchovou úpravou na bázi skleněné tkaniny, která je s jádrem desky spojena během výrobního procesu. Vedle výborné pevnosti a mechanické odolnosti splňuje i vysoké požadavky protipožární ochrany a výborně tlumí hluk. Deska o tloušťce 20 mm dokáže nahradit téměř 40 mm standardního pěnového polystyrenu.

srovnání tloušťky izolantů zobrazit obrázek v plné velikosti

Srovnání tloušťky izolantů

Technická dokumentace

Pokyny pro navrhování, montáž a údržbu zateplovacích systémů řady STX.THERM

CAD detaily

Ukázka více než 60-ti řešených detailů pro zateplení. Formáty DWG a DXF najdete v sekci "Ke stažení"

Prohlášení o vlastnostech

Prohlášení o vlastnostech STX.THERM FIT

Evropské technické schválení (ETA)

Úvodní strana z Evropského technického schválení, která potvrzuje platnost certifikace tohoto systému.