STX.THERM MONT MW

STX.THERM MONT MW zobrazit obrázek v plné velikosti

ukázka řezu zateplením STX.THERM MONT MW

Charakteristika systému

Zateplovací systém STX.THERM MONT MW je zateplovací systém s národní certifikací a certifikátem STO. Je určen na podklady tvořené ocelovým plechem o tloušťce min. 0,6 mm, dřevotřískovými (DTD), dřevoštěpkovými (OSB), cementotřískovými (např. cetris) a sádrovláknitými deskami (např. Fermacell, Rigidur atd.). Systém je vhodný pro kvalitní zateplení montovaných objektů s vysokou odolností vůči prasklinám a mechanickému poškození za přijatelnou cenu.

Zateplovací systém odpovídá požadavkům na požární bezpečnost dle ČSN 73 0810. Jako izolant jsou použité izolační desky s podélným nebo kolmým vláknem z minerální vlny.

Je velmi vhodný pro zateplení objektů s ocelovou konstrukcí typu KORD nebo OKAL (HARD). Zvýšený tepelný odpor konstrukce vede k okamžitému a výraznému snížení nákladů na vytápění a zvýšení tepelné pohody v objektu. Také návratnost investice je vzhledem ke stále rostoucím cenám energií velmi rychlá. Velká variabilita složení povrchového souvrství a omítek nabízí mnoho možností s ohledem na odolnost vůči zašpinění, samočistící schopnosti a mechanickou odolnost zateplení.


Víte že ...

STX.THERM MONT a MONT MW patří mezi několik málo certifikovaných systémů ETICS, které lze použít i na ocelové montované konstrukce?

Technická dokumentace

Pokyny pro navrhování, montáž a údržbu zateplovacích systémů řady STX.THERM

CAD detaily

Ukázka více než 60-ti řešených detailů pro zateplení. Formáty DWG a DXF najdete v sekci "Ke stažení"

Nová zelená úsporám

Tento systém je registrován v programu Nová zelená úsporám.

Prohlášení o shodě

Prohlášení o shodě STX.THERM MONT MW