Školicí centrum STOMIX

Společnost STOMIX otevřela v lednu 2014 své nově vybudované školicí centrum. Centrum se nachází v prostoru výrobního areálu ve Skorošicích a rozkládá se na ploše asi 250 m2.


Účelem centra je technické vzdělávání externích a interních zákazníků. Sloužit bude tedy jak pro vzdělávání vlastních zaměstnanců STOMIX, tak pro jejich partnery - stavební firmy, projektanty a investory.

Vybudování centra bylo naplánováno mimo hlavní stavební sezónu. Stavební úpravy byly provedeny v průběhu listopadu a prosince 2013, v první polovině ledna 2014 se zajišťovalo vnitřní vybavení centra a zřídila se jednotlivá pracoviště – tj. místa, kde se demonstrují všechny důležité fáze montáže ETICS (ETICS = vnější tepelně izolační kontaktní systém).

„Školicí centrum je vybaveno technikou, aby bylo možné provádět jak teoretické vzdělávání, tak praktické aplikace jednotlivých produktů a systémových řešení v rámci ETICS,“ říká Jiří Klásek, produkt manager společnosti. „Zákazníkům chceme přiblížit i naše řešení pro balkóny a lodžie a produkty pro povrchové úpravy stěn v exteriéru a interiéru.“

Jan Kadlec, hlavní představitel školicího centra, dodává: „Je zde 10 různých pracovišť, kde se provádějí ukázky ze všech pracovních operací souvisejících s montáží ETICS a ostatních produktů naší společnosti.“

První školení proběhla již v lednu a setkala se s příznivým ohlasem. Účastníci školení ocenili zejména praktické části školení, kdy si mohli vyzkoušet a porovnat vlastnosti a chování různých typů materiálů. S ohlasem se setkala například možnost porovnat elasticitu materiálů po jejich vytvrzení nebo srovnat různé míry odolnosti ETICS proti rázu.

Školení pro partnery jsou naplánována vždy ve dvoudenních kursech a po jejich absolvování účastníci obdrží osvědčení o jeho absolvování (STOMIX Academy) a také licenci opravňující k aplikaci ETICS vyráběných společností STOMIX.

Posláním centra je zvyšování teoretických a praktických znalostí v oblasti produktového portfolia společnosti STOMIX, správná aplikace ETICS na budovách a samozřejmě také budování dlouhodobých obchodních vztahů. Součástí školení je rovněž zdůraznění přidané hodnoty pro zákazníky STOMIX, což je hlavně řada bezplatných služeb nabízených v rámci technického servisu.

Ještě váháte? Napište nám ...

Pokud potřebujete další informace nebo si nás chcete vyzkoušet, tak nám pošlete dotaz a naši obchodníci Vás budou kontaktovat.

Zelená linka

zelena linka

Zavolejte nám zdarma na bezplanou telefonní liku. Jsme Vám k dispozici od 7.00 do 16.00 hodin. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoli dotazem. Kontaktují Vás naši odborníci.

Vila STOMIX

Více informací...

Tato secesní vila slouží pro ubytování zákazníků a partnerů v rámci STOMIX Akademie.

Rekonstrukce dobového sídla kamenoprůmyslníka Hermanna Frenkeho odpovídá dochovaným dobovým ilustracím a je připomínkou historie tohoto kraje. V roce 2008 získala titul Stavba roku Olomouckého kraje.