Vyberte jazyk
Podporujeme

Uplatňujeme principy společenské odpovědnosti.

Věříme, že právě odpovědným jednáním vůči našim zaměstnancům, investorům, obchodním partnerům, společnosti a životnímu prostředí přispějeme k udržitelnému rozvoji a zlepšíme tak oblasti, v nichž jako firma působíme. Respektujeme všechny tři pilíře společenské odpovědnosti. Budujeme a udržujeme etickou firemní kulturu založenou na neustálém rozvoji a spokojenosti zaměstnanců. Snažíme se o vytváření podmínek pro vyváženost práce a osobního života. Pomáháme k rozvoji regionu. Dbáme na životní prostředí a snižujeme všechny negativní vlivy, kterými na své okolí působíme.

Otevření Montessori Rodinného Centra a Klubu Monty

Po dvou měsících neúnavné letní práce se otevřely dveře Montessori rodinného Centra a Klubu Monty pro veřejnost. Během prázdnin se nepřívětivý, prázdný prostor bývalé prodejny nábytku proměnil v příjemné místo k setkávání rodičů a dětí. Vymalované zdi, položené koberce, věšáky z lesa, dětský nábytek i Montessori pomůcky zútulnily holé zdi.

Otevření centra bylo zahájeno požehnáním místním farářem Stanislavem Kotlářem. Následovalo pozdravení paní starostky města Jeseníku, poděkování všem sponzorům a příznivcům z řad firem a institucí (STOMIX, spol. s r.o., Modic Line, Řk farnost Jeseník) i konkrétních osob.

Vzniklo místo, které je nejen krásné po renovaci, ale nabízí možnost setkávání rodičům a dětem, kteří se zajímají o Montessori výchovu a vzdělávání, a může tak navázat na to, co na Jesenicku již funguje při ZŠ Boženy Němcové Jeseník v Montessori třídě, a v Montessori třídách při ZŠ ve Vápenné.

Jsme rádi, že společnost STOMIX mohla svým zapojením přispět ke vzniku Montessori Rodinného Centra a Klubu Monty v Jeseníku.

Přejeme jeho pracovníkům, ale hlavně rodičům a dětem plno krásných chvil při společné cestě za poznáním a objevováním světa.

Za tým společnosti STOMIX,

Ing. Radomír Mika, finanční ředitel

  • Montessori rodinné centrum
  • Montessori rodinné centrum
  • Montessori rodinné centrum
  • Montessori rodinné centrum
  • Montessori rodinné centrum
RIGHT OFFCANVAS AREA