Vyberte jazyk
Podporujeme

Uplatňujeme principy společenské odpovědnosti.

Věříme, že právě odpovědným jednáním vůči našim zaměstnancům, investorům, obchodním partnerům, společnosti a životnímu prostředí přispějeme k udržitelnému rozvoji a zlepšíme tak oblasti, v nichž jako firma působíme. Respektujeme všechny tři pilíře společenské odpovědnosti. Budujeme a udržujeme etickou firemní kulturu založenou na neustálém rozvoji a spokojenosti zaměstnanců. Snažíme se o vytváření podmínek pro vyváženost práce a osobního života. Pomáháme k rozvoji regionu. Dbáme na životní prostředí a snižujeme všechny negativní vlivy, kterými na své okolí působíme.

Krteček v novém kabátku

Mateřské rodinné centrum Krteček sídlí od dubna letošního roku v nových prostorách budovy Alkronu na náměstí v Jeseníku. Teď už má i nový kabátek v podobě maleb od výtvarnice Kateřiny Preisové.

Přejeme, aby tyto krásné malby rozdávaly radost dětem i jejich rodičům a dodaly nádech příjemné atmosféry. Jsme rádi, že se společnost STOMIX mohla podílet poskytnutím finančního příspěvku a barev na zkrášlení nových prostor, a tím nadále podporovat děti s jejich rodinami v našem regionu.

 • nové prostory Mateřského centra Krteček v Alcronu ve 2. patře
 • nové malby výtvarnice Kateřiny Preisové
 • nové malby výtvarnice Kateřiny Preisové
 • nové malby výtvarnice Kateřiny Preisové

Prázdninová olympijská stezka

Příjemný konec školního roku a svěží naladění do začátku prázdnin.

Děti si mohly poslední předprázdninový víkend vyzkoušet nově otevřené FIT stezky ve Skorošicích a v Žulové, zasoutěžit si, a užít si sladkou odměnu.

Po školním roce stráveném z podstatné části na distanční výuce byly tyto akce příjemnou změnou pro všechny.

Společnost STOMIX a její zaměstnanci jsou rádi, že mohli podpořit konání těchto akcí a tím umožnit dětem návrat ke zdravému pohybu na čerstvém vzduchu.

Nová FIT stezka ve Skorošicích a Žulové

Mikulášská nadílka

Letošní rok je plný omezení, to platilo i pro Mikuláše, čerta a anděla.

Tradiční akce pro děti se letos nekonaly, proto jsme velmi rádi, že jsme mohli přispět darem pro obec Skorošice a město Žulová a tím se společně s nimi podílet na obdarování dětí ve školách a školkách.

Obec Skorošice i město Žulová dětem připravili a rozdali radost v podobě krásných balíčků plných sladkostí.“

 • Mikuláš podzim 2020
 • Mikuláš 2020

Otevření Montessori Rodinného Centra a Klubu Monty

Po dvou měsících neúnavné letní práce se otevřely dveře Montessori rodinného Centra a Klubu Monty pro veřejnost. Během prázdnin se nepřívětivý, prázdný prostor bývalé prodejny nábytku proměnil v příjemné místo k setkávání rodičů a dětí. Vymalované zdi, položené koberce, věšáky z lesa, dětský nábytek i Montessori pomůcky zútulnily holé zdi.

Otevření centra bylo zahájeno požehnáním místním farářem Stanislavem Kotlářem. Následovalo pozdravení paní starostky města Jeseníku, poděkování všem sponzorům a příznivcům z řad firem a institucí (STOMIX, spol. s r.o., Modic Line, Řk farnost Jeseník) i konkrétních osob.

Vzniklo místo, které je nejen krásné po renovaci, ale nabízí možnost setkávání rodičům a dětem, kteří se zajímají o Montessori výchovu a vzdělávání, a může tak navázat na to, co na Jesenicku již funguje při ZŠ Boženy Němcové Jeseník v Montessori třídě, a v Montessori třídách při ZŠ ve Vápenné.

Jsme rádi, že společnost STOMIX mohla svým zapojením přispět ke vzniku Montessori Rodinného Centra a Klubu Monty v Jeseníku.

Přejeme jeho pracovníkům, ale hlavně rodičům a dětem plno krásných chvil při společné cestě za poznáním a objevováním světa.

Za tým společnosti STOMIX,

Ing. Radomír Mika, finanční ředitel

 • Montessori rodinné centrum
 • Montessori rodinné centrum
 • Montessori rodinné centrum
 • Montessori rodinné centrum
 • Montessori rodinné centrum
RIGHT OFFCANVAS AREA